Якими унікальними властивостями наділений чай каркаде

Здоров`я

Користь чаю для здоров’я людини.

Основними симптомами похмілля є підвищений тиск, нудота і нервове перенапруження, врятуватися від якого можна не тільки таблеткою.

Лікарі відзначають, що від наслідків веселого вечора з великою кількістю алкоголю допомагає боротися звичайний каркаде.

Річ у тому, що цей натуральний червоний напій володіє масою унікальних властивостей, якими не наділені інші чаї.

По-перше, каркаде володіє великою кількістю антиоксидантів, що дозволяє виводити з організму залишки отруйного алкоголю.

По-друге, чай також має сечогінну і жовчогінну дію, усуваючи токсичний застій в організмі.

По-третє, завдяки ударній дозі вітаміну А і С, напій покращує загальне самопочуття, знімаючи головний біль за рахунок розширення судин.

Також при приготуванні «чаю-рятівника» необхідно використовувати тільки сухе листя квітки. Готувати напій слід тільки в керамічному або скляному посуді. Для приготування потрібно використовувати 1,5 ч. л. заварки і окріп. Щоб при приготуванні чай не втратив свої корисні властивості, рекомендується скористатися наступним методом: пелюстки гібіскуса необхідно залити холодною водою і настоювати протягом кількох годин.

З усього перерахованого вище напрошується висновок про те, що саме каркаде є незамінним напоєм при похміллі і відмінною заміною аптечних препаратів. Не рекомендується вживати при наявності виразок шлунка та розладі ШКТ.

ДжерелоПереглядів: 178
banner