Яскравий і захоплюючий: як носити рожевий колір взимку

Територія успіху

Як впровадити цей колір в гардероб, щоб виглядати стильно.

Ставлення модної громадськості до рожевого кольору завжди було неоднозначним. Якщо у 2000-х “колір Барбі” зневажали і вважали легковажним, зараз рожевий залив подіуми нинішнього сезону своєю яскравістю.

Факт на обличчя: рожевий колір безумовно вартий вашої уваги, а як його грамотно впровадити в зимовий гардероб, щоб виглядати модно, але при цьому доречно, — з радістю ділимося підказками.

Одягатися в монохромний лук — рішення для сміливих і крутих, оскільки рожевий і в гордій самоті виглядає божественно. Але тут потрібно вибрати правильний відтінок: наприклад, пудровий виглядатиме найвигідніше, бо він не рясніє зайвою яскравістю. Якщо ця ідея все ж здається божевільною, поєднуйте рожевий з нейтральними відтінками — чорним, білим, сірим і бежево-коричневим.

Не забудьте про головні тренди: плюшева шуба або пуховик, і ультрамодна шапка-біні в рожевій гамі точно не залишаться без уваги. Ще для складання яскравих образів цілком підійдуть аксесуари у вигляді сумки і шарфа, а також зовсім не стане зайвим — рожеве худі.

Цей колір однозначно говорить про вишуканий смак, а ще про те, що ви точно не боїтеся експериментувати з кольорами. Адже бути в центрі уваги — це так класно!

ДжерелоПереглядів: 247
banner