YouTube на смартфонах не дозволить просто вибрати роздільну здатність відео

Технології

У YouTube пояснюють нововведення більшною дружністю до людей, які не розуміють концепцію роздільної здатності відео.

Власники iPhone та Android уже не можуть просто вибрати бажану роздільну здатність відео. YouTube змінив цю опцію, значно спростивши її, і тепер пропонується вибирати якість відео за розмитими описами.

У YouTube пояснюють нововведення більшою дружністю до людей, які не розуміють концепцію роздільної здатності відео. Вони зможуть вибирати якість відео між «збереження даних», «вища якість», «авто».

YouTube не наводить точної відповідності цих термінів та роздільної здатності. Деякі експерти припускають, що «вища якість» означає відео в роздільній здатності 720p та більше.

Опція автоматичної якості динамічно змінюватиме роздільну здатність відео залежно від пропускної здатності інтернет-каналу.

Вибирати якість відео можна окремо для мобільної мережі та Wi-Fi. Встановивши «збереження даних» для мобільної мережі, можна заощаджувати мобільний трафік, але щойно смартфон підключиться до Wi-Fi, додаток YouTube може переключитися на «вищу якість».

YouTube залишив можливість вибирати точну роздільну здатність відео на вкладці розширених налаштувань. Однак це потрібно буде робити для кожного відео індивідуально. Не можна вибрати бажану роздільну якість для відтворення всіх відео.

ДжерелоПереглядів: 238
banner