Юний калушанин виборов «срібло» чемпіонат України з плавання серед юнаків (ФОТО)

Спорт

Упродовж чотирьох днів, з 5 по 8 лютого, в Харкові проводився зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків, в якому брали участь понад 350 спортсменів з 22-ох областей нашої держави та міста Києва.

Збірну команду Івано-Франківської області представляли на цих змаганнях 12 плавців (7 дівчат та 5 хлопців), з них троє вихованців тренера ДЮСШ «Сокіл» Катерини ДолаврукАня Копильців, Станіслав Ільчук та Віталій Лаврик. Саме 13-річний Віталій, учень 8 класу Калуського ліцею №10, досяг найбільшого успіху серед юних прикарпатських плавців. Він посів друге місце на дистанції 100 м брасом, вперше здобувши медаль чемпіонату України з плавання.

До цього успіху Віталій Лаврик був неодноразовим переможцем обласних змагань, міжобласних та міжнародних турнірів. Високих результатів у плаванні юнак досяг завдяки наполегливим тренуванням, які він розпочав з 6-річного віку в басейні «Посейдон» під керівництвом тренера Ірини Ніневської.

Останні два роки спортсмен тренується під керівництво тренера Катерини Долаврук. У планах Віталія – підкорювати нові спортивні вершини, не забуваючи про навчання в школі, та обов’язково стати чемпіоном України.Переглядів: 197
banner