Ювенальні поліцейські Франківщини здали кров для хворих діток (ФОТО)

Суспільство

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники ювенальної превенції Прикарпаття здали кров для онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні,.


Про це Голос-Інфо дізнається від поліції області.


Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники ювенальної превенції Прикарпаття вже традиційно зробили свій посильний внесок в одужання маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні, які потребують донорської крові.


Для здачі крові до Прикарпатського обласного центру крові прибули поліцейські практично з усіх відділів та відділень поліції краю. Серед них були як новачки, так і ті працівники, які уже мають донорський досвід.


Працівники ювенальної превенції добре розуміють, що кров – найцінніше, чим одна людина може поділитися з іншою і як важливо, щоб у лікарнях були достатні її запаси для порятунку хворих діток.


Правоохоронці зазначають, що ця здача крові – не разова акція і на майбутнє планують.


Своїм вчинком поліцейські закликають всіх небайдужих долучитися до справи донорства крові, а самі й надалі планують сприяти регулярному поповненню банку крові.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 160
banner