Ювенальні поліцейські провели правові змагання серед франківських школярів (ФОТО)

Події

Інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри» став яскравим фіналом Всеукраїнського тижня права, в рамках якого його організували працівники прикарпатської ювенальної превенції за підтримки освітян Івано-Франківська.


Конкурс проводився задля виявлення інтелектуально розвиненої і талановитої молоді та визначення кращої команди знавців права з обласного центру.

Позмагатися за звання найкращих правознавців виявили бажання 7 команд навчальних закладів міста Івано-Франківська чисельністю 6 учасників кожна. Конкурс пройшов на базі Івано-Франківської ЗОШ 21.

Після представлення своїх команд учні 9-10 класів повинні були дати якомога більше правильних відповідей на запитання, що були розподілені по блоках: «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина», «Загальна декларація прав людини», «Конвенція про права дитини», «Вгадай мелодію», «Історія права», «Фотоконкурс» і «Загальні інтелектуальні компетентності».

Боротьба за першість у конкурсі була запеклою, відтак члени журі зважили на всі старання, знання та талант школярів і визначили переможців. Найкращий результат у змаганнях здобула команда «Астрея» Івано-Франківської ЗОШ №22. Другу сходинку посіла команда «Ерудит», яка представляла Івано-Франківську ЗОШ №10, а третіми стали «Фізико-технічні левенята» з Івано-Франківського фізико-технічного ліцею.

Переможцям конкурсу журі вручили дипломи та пам’ятні подарунки з символікою прикарпатської поліції та ювенальної превенції. Решта команд отримали подяки за участь у змаганнях, а всі учасники конкурсу – солодкі подарунки від організаторів «Правничих ігор».Переглядів: 205
banner