З 2015 року на Прикарпатті відремонтували понад 50% доріг державного значення, – САД

Події

В Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася нарада за участю керівництва Служби автомобільних доріг в області, Головних управлінь Національної поліції та ДСНС в області з питань покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Михайло Новосільський поінформував, що до 2015 року 95% усіх доріг державного значення області потребували ремонту. За чотири роки відремонтовано понад 50% , інформують у пресслужбі Укравтодору.

В умовах обмеженого фінансування з метою покращення безпеки руху на дорогах застосовуються тимчасові заходи – ліквідація аварійної ямковості та дрібний ремонт методом карт. У 2019 році ліквідовано ямковість на площі 125 тис. м2, а також ліквідовано аварійну деформацію дорожнього покриття локальними картами на 24 км автодоріг державного значення. Встановлено та замінено 1,5 тисячі дорожніх знаків. Поновлено горизонтальну дорожню розмітку на 790 км. Також оновлено 350 пішохідних переходів. 

Дорожня розмітка та бар’єрне огородження на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, с. Голинь Калуського району.

Дорожня розмітка на а/д Н-09 Мукачево – Львів у Надвірнянському районі.

Дорожня розмітка на а/д Н-09 Мукачево – Львів у смт Делятин. 

Заміна дорожніх знаків.

Оновлення пішохідних переходів на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у с. Чернятин Городенківського району.

Оновлення пішохідних переходів. Переглядів: 180