З Франківщини депортують вісьмох іноземців

Суспільство

П’ятеро громадян Російської Федерації, двоє громадян Грузії та громадянин Туркменистану, за рішенням територіальних підрозділів міграційної служби Івано-Франківської області, найближчим часом мають покинути територію України.

Про це повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області.

Кожен з них порушив законодавство України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, відтак був притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафних санкцій розміром щонайменше 1700 гривень.

Відповідно до чинного законодавства іноземцям-правопорушникам встановлено конкретний термін, упродовж якого вони зобов’язані виконати вимоги міграційної служби щодо примусового повернення з України.

Крім того, в ході проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівники міграційної служби у взаємодії з поліцією та відділу прикордонної служби «Івано-Франківськ» виявлено 2 неврегульованих мігрантів – громадянина Грузії та громадянина Молдови, щодо яких вирішуватиметься в суді питання про їх примусове видворення за межі України.Переглядів: 163