З робочою поїздкою на Прикарпаття завітав голова Національної Асоціації онкологів України Валерій Зуб

Суспільство

З робочою поїздкою на Прикарпаття завітав лікар, політик, Народний депутат України, голова Національної Асоціації онкологів України Валерій Зуб.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


Посадовець відвідав Прикарпатський клінічний онкологічний центр. В супроводі директора департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка та медичного директора онкоцентру Аліни Андріїв, Валерій Зуб побував у кількох відділеннях закладу, оглянув кабінет мультиспіральної комп’ютерної томографії та провів зустріч з колективом онкоцентру.


Говорили про профілактику і скринінг онкологічних захворювань, необхідність вакцинації проти вірусу папіломи людини, якісну діагностику та новітні методи лікування злоякісних новоутворень.


Йшлося й про можливості підсилити матеріально-технічну базу закладу та поставки й встановлення в закладі лінійного прискорювача, адже це б був дуже прогресивний крок в ефективному лікуванні онкопатологій.


“На жаль, онкологічні захворювання посідають одне з провідних місць серед причин смертності. Тому так важливо розвивати онкологічну службу, в тому числі й Прикарпаття” – каже Ігор Дмитренко. Також керівник ДОЗ ОДА подякував голові Національної Асоціації онкологів України за візит на Івано-Франківщину та внесок у розвиток галузі медицини, зокрема онкологічного профілю.


Переглядів: 404
banner