З яких причин вітамін Е вважається найкращим антивіковим засобом

Здоров`я

Вітамін Е ефективно попереджає старіння організму.

Сьогодні вітамін Е можна знайти у різних продуктах, включаючи добавки, олії для шкіри, креми і сироватки. Але вітамін Е не лише для шкіри. Нещодавнє дослідження припускає, що він також сприяє зміцненню кісток, особливо у літніх жінок, які більше схильні до остеопорозу, ніж чоловіки.

Вчені з Центру медичних наук Техаського технічного університету вивчили вплив токотриєнолів (форма вітаміну Е) на щільність кісток. Вони залучили 89 жінок у постменопаузі з остеопенією (стан слабкості кісток).

Через 12 тижнів вчені виявили, що у жінок, які щодня отримували токотриєноли, знизилася кількість маркерів резорбції кістки. Висока активність резорбції кістки є поширеною ознакою остеопенії і причиною слабких кісток.

Вітамін Е у формі дельта-токотриєнолів також поліпшував швидкість обміну кісткової тканини, пригнічуючи регулятори ремоделювання кістки. Дослідники спостерігали цю перевагу після шести тижнів прийому.

“Такі остеопротективні ефекти ТТ (токотриєнолів) можуть бути частково обумовлені пригніченням оксидативного стресу”, — підсумували вони у своєму дослідженні.

Вітамін Е для шкіри, мозку і серця:

Допомагає підтримувати здоров’я шкіри

Оскільки токотриєноли та інші форми вітаміну Е є потужними антиоксидантами, вони захищають шкіру від пошкодження вільними радикалами — основної причини передчасного старішання. Вважається, що це допомагає зберегти молодість шкіри.

Захищає мозок

Завдяки здатності пригнічувати запальні фактори, Вітамін Е захищає мозок від захворювань і деградації.

Покращує здоров’я серця

Захищає серце від пошкодження вільними радикалами, покращує його функціональність.

Вітамін Е містять такі продукти: горіхи, насіння, рослинні олії, морепродукти, жирна риба, зелені овочі, яйця.

ДжерелоПереглядів: 191
banner