За чотири години у Франківську зафіксували кілька випадків розпиття алкоголю неповнолітніми (ФОТО)

Суспільство

Учора, 16 червня представниками робочої групи з виявлення фактів продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім здійснено рейд вулицями міста.


Про це Голос-Інфо дізнається від Фейсбук-сторінки “Тверезий Франківськ”.


Як виявилося багато батьків не знають, де перебувають їхні “чада” у вечірню пору та чим займаються.


Так от на вул. Софіївка можна зустріти 13-річних дівчаток, які попивають енергетики та курять брендові електронні сигарети “Juul”, які заборонені особам, що не досягли 18-річного віку.


Неподалік Меморіального скверу прямо на дитячому майданчику молодь “відпочиває” із алкоголем та висловлює претензії до рейдової групи на кшталт: “Чому не створені місця для вживання алкоголю?” “Де їм вживати алкоголь як не на дитячому майданчику?”


Поруч із закинутою будівлею на вул. Коновальця 14-річні хлопці сміливо курять сигарети вважаючи це проявом, який робить їх дорослими та “крутими”, однак вся “крутість” ховається за страхом, який вони демонструють тремтячим голосом після розмови із поліцією.


На парковці найбільшого гіпермаркету на вул. Коновальця 18-річні хлопці вчать 16-річних дівчат як вживати алкоголь і нічого не боятися.


А ще прикрим явищем є те, що здавалось би дорослі люди вважають нормальним о 23:30 вживання алкоголю поруч із храмом на дитячих гойдалках.


За чотири години рейду складено 8 матеріалів, зокрема працівниками Відділу ювенальної превенції складено 4 постанови за статтею 178 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (розпивання алкоголю у заборонених місцях) та 4 протоколи Муніципальною інспекцією “Добродій” за статтею 152 (порушення правил благоустрою, заборона розпиття алкоголю у громадських місцях).


З усіма неповнолітніми проведено бесіди та роз’яснення щодо недопустимості повторення схожих ситуацій у майбутньому.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текстНемає опису світлини.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, на відкритому повітрі та текст
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі


Переглядів: 140
banner