За цей період на автошляхах в Івано-Франківській області трапилось 732 аварії

Суспільство

Понад 20 тисяч адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху задокументували співробітники груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів та патрульні поліцейські від початку року.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області


Керування напідпитку, перевищення безпечної швидкості, керування транспортними засобами без документів, недотримання правил обгону – найпоширеніші порушення на дорозі.


За цей період на автошляхах області трапилось 732 аварії. Із них 167 – із постраждалими, в яких 21 людина загинула, а 253 особи були травмовані.


Поліцейські особливо посилили контроль за керуванням водіями у стані алкогольного сп’яніння, від початку року виявили понад 820 нетверезих водіїв. На правопорушників складено адміністративні матеріали.


Нагадуємо, що керування в стані сп’яніння передбачає адміністративну відповідальність:
  •  за скоєння правопорушення вперше: штраф 17 000 гривень та позбавлення права керування на 1 рік;
  •  повторно протягом року: штраф 34 000 гривень та позбавлення права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на десять діб з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;
  •  втретє протягом року: штраф 51 000 гривень та позбавлення права керування на десять років з конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на п’ятнадцять діб з позбавленням права керування на десять років з конфіскацією транспортного засобу.

Правоохоронці звертаються до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись ПДР, бути уважними та обережними на дорозі, особливо під час руху в темну пору доби та у складних погодних умовах, берегти своє життя та життя оточуючих.
Переглядів: 290
banner