За дві доби прикарпатські поліцейські виявили більше двадцяти водіїв у стані сп’яніння

Суспільство

За допущені адміністративні правопорушення стосовно водіїв-порушників поліцейські склали відповідні адміністративні протоколи.


За дві доби працівники груп реагування патрульної поліції Івано-Франківської області виявили 14 водіїв у стані сп’яніння. 7 випадків керування транспортними засобами у стані сп’яніння задокументували працівники управління патрульної поліції області, повідомляють в пресслужбі ГУНП в області.

“Попереду вихідні… Так хочеться, щоб вони пройшли безпечно для усіх… Але, на жаль, не всі дбають про безпеку. Як показує статистика – водіїв, які нехтують правилами дорожнього руху та сідають за кермо в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння збільшується. В результаті травмуються і гинуть багато людей. Водії, пасажири, пішоходи… А правило просте: Випив? За кермо не сідай! Проведіть вихідні відповідально! Безпека на дорогах залежить найперше від самих водії. Пам’ятайте! Життя безцінне — бережіть його! Ми в свою чергу нестимо службу та будемо готові надати допомогу кожному, хто її потребує”, – зазначають правоохоронці.Переглядів: 21