За ініціативи Івано-Франківської торгово-промислової палати відбувся круглий стіл

Суспільство

28 березня 2023 року заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольга Шевчук разом з представниками обласної та місцевої влади, податкової служби та керівниками релокованих підприємств взяла участь в засіданні круглого столу, який відбувся за ініціативи Івано-Франківської торгово-промислової палати.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна служба зайнятості


Даний захід організований з метою отримання актуальної інформації щодо потреб, які виникають в процесі здійснення підприємницької діяльності у релокованих на Прикарпаття підприємств.


У своєму виступі О. Шевчук повідомила присутнім про усі можливі шляхи співпраці релокованих підприємств з службою зайнятості. Зокрема, повідомила про можливість підбору персоналу на засадах рекрутингу, підвищення кваліфікації, перекваліфікації, навчання та стажування працівників безпосередньо на робочому місці за сприяння служби зайнятості.


Також детально зупинилася на активних програмах зайнятості, які спрямовані на розвиток бізнесу та створення нових робочих місць, і дають можливість роботодавцям отримати різного роду компенсації від держави за працевлаштування безробітних з числа квотних категорій громадян.


Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, під час якого кожен учасник мав можливість висловити свою думку та отримати кваліфіковану відповідь експертів на свої запитання.


Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/…/kontakty-ivano-frankivskoyi……).


Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.


Переглядів: 375
banner