За ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт – отримав 1 рік 29 днів позбавлення волі

Суспільство

За ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт – отримав 1 рік 29 днів позбавлення волі


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області


Кримінальне правопорушення вчинено при наступних обставинах.


Місцевий житель, розлучений, працюючий , раніше судимий, а саме, вироком Калуського міськрайонного суду в 2022 році було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України, та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 1 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000,00 гривень, однак, у зв’язку з несплатою штрафу засудженим, ухвалою суду в 2023 році йому замінено невідбуте основне покарання на покарання у вигляді 240 годин громадських робіт. Тоді ж, працівниками Калуського РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області засудженому письмово роз’яснено порядок та умови відбування покарання у виді громадських робіт, призначеного ухвалою суду, а також попереджено про кримінальну відповідальність за ухилення від відбування покарання.


Оскільки не одноразово, без поважних причини, засуджений так і не з’являвся для відбуття покарання у вигляді громадських робіт суд ухвалив:


визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 389 КК України, та призначити йому покарання у виді арешту строком на 3 місяці та на підставі ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим за попереднім вироком суду та призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік 29 днів.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 181
banner