За втручання прокуратури бюджет Долинської тергромади поповнився на ще понад мільйон гривень

Суспільство
Калуська окружна прокуратура забезпечила виконання ухвали суду щодо стягнення коштів у бюджет Долинської міської ради. Ще понад 1,1 млн грн поступило як безпідставно збережені кошти орендної плати за земельну ділянку, яку використовувало ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Долинанафтогаз».

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.


Нагадаємо, прокурори встановили, що товариство тривалий час використовувало земельні ділянки для обслуговування об’єктів нерухомого майна, але не сплачувало в повному обсязі орендну плату.


Орендар більше року замість дванадцяти сплачував лише один відсоток від нормативно-грошової оцінки, що призвело до виникнення заборгованості у виді безпідставно збережених коштів в розмірі орендної плати – 23,8 млн грн.


Щоб стягнути ці кошти, прокуратура звернулася до суду. Після тривалих судових розглядів сторони справи уклали мирову угоду щодо врегулювання спору, яку у травні 2023 року затверджено ухвалою господарського суду міста Києва.


Таким чином, завдяки втручанню прокуратури на виконання ухвали до бюджету Долинської міської ради наразі вже поступило понад 7,9 млн грн.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 360
banner