Зачіска на кожний день: 10 крутих ідей для ефектного пучка

Територія успіху

Як навчитися по-модному збирати волосся в пучок за одну хвилину.

Якщо всі варіації на тему кінського хвоста тобі набридли, то зроби “зачіску балерини” — красиво, зручно і дуже практично!

З хусткою

Яскрава хустка здатна в два рахунки зробити твій образ ненудним Не потрібно носити її на шиї — краще використовуй шовкову хустку з принтом в якості аксесуара для волосся. У поєднанні з сережками або окулярами в оригінальній оправі виглядатиме просто відмінно.

Зі шпилькою

Шпильки для волосся знову в моді, проте варто правильно вибирати їх дизайн. В якості прикраси твоєї “гульки” стильна шпилька просто незамінна — одна така маленька деталь, і зачіска з буденної стає цілком ошатною.

Коса на потилиці

Ця історія складніша. Щоб зробити таку зачіску, доведеться пристосуватися і навчитися плести кіску, починаючи від потилиці. Зате який прекрасний буде результат, коли у тебе нарешті вийде!

Пучок з локонів

Насправді все дуже просто, навіть якщо ти толком не вмієш користуватися плойкою і “крутити” локони в правильному напрямку. Для майбутнього пучка Просто зроби хаотичні кучері, а потім закріпи волосся на потилиці так, щоб це виглядало максимально недбало і грайливо. А тепер вирушай на побачення!

Акуратний

З такою зачіскою можна і на “Оскар”! Відокрем два пасма від обличчя, іншу масу волосся гладко зачеши назад, зроби низький пучок. Потім пасма, які залишилися, відводь назад, переплітаючи їх між собою навколо пучка.

На “пончик”

Найпростіший спосіб зробити гарний пучок — це придбати “пончик”. Техніка елементарна: спочатку зав’язуєш волосся у хвіст, протягуєш його в пончик, розправляєш волосся і заколюєш шпильками. Готово!

Ошатний

Вечірній варіант пучка — для тих, хто трохи знайомий з перукарським мистецтвом. Найбільш ефектно пучок виглядає, якщо зав’язувати його на підкручені пасма, попередньо скроплені фіксуючим засобом. Використовуй невидимки і шпильки, закріплюючи волосся абсолютно хаотично.

З начосом спереду

Щоб зачіска виглядала більш об’ємною, зроби начісування на маківці, попередньо розділивши всю масу волосся на дві частини.

Тільки що встала з ліжка

Найактуальніший пучок — максимально недбалий. Повинно здаватися, ніби ти тільки що встала з ліжка! Можеш просто зім’яти волосся і закріпити звичайною гумкою — це “лінива” зачіска, яка не виходить з моди ось уже кілька сезонів.

Троянда

Пучок-троянду можна зробити, попередньо спорудивши хвостик в області потилиці. Потім розділи хвіст на три частини і переплітай пасма між собою, постійно фіксуючи їх шпильками. Жіночно і ніжно!Переглядів: 139
banner