Заступниця голови Івано-Франківської ОВА опрацьовуємо стратегію забезпечення прав і свобод ветеранів війни

Суспільство

Сьогодні заступниця голови ОВА Людмила Сірко провела робочу нараду із начальником управління з питань ветеранської політики обласної державної адміністрації Романом Примичем, начальником управління організаційної роботи апарату ОДА Олесею Зрайко щодо реалізації на регіональному, місцевому рівнях державної політики із забезпечення прав і свобод ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих (померлих, пропавших безвісти) захисників і захисниць України.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


Нарада відбувалася в онлайн-форматі для профільних заступників голів районних державних (військових) адміністрацій.


«Ми опрацьовуємо питання щодо ефективної реалізації ветеранської політики у районних державних (військових) адміністраціях та територіальних громадах, які надаватимуть послуги нашим пораненим захисникам і захисницям. Важливо також надавати необхідні послуги родинами загиблих, сім’ям військовослужбовців, демобілізованим, а також тим людям, у яких рідні пропали безвісти або перебувають у полоні російських агресорів.  Щоденних завдань у цьому напрямку дуже багато, оскільки наші воїни, їх родини щодня потребують допомоги з боку влади як обласної, так і місцевої. Необхідна зараз і підтримка громадськості, волонтерів та благодійних фондів. Тільки співпрацюючи разом, ми досягнемо тих необхідних результатів». – зазначила Людмила Сірко.

Посадовиця розповіла про важливість утворення структурних підрозділів в обласній, районній державних (військових) адміністраціях, територіальних громадах з питань ветеранської політики, а також робочі питання щодо створення ветеранських хабів у прикарпатських територіальних громадах, де військові, їх родини зможуть отримати необхідну психологічну підтримку, правову допомогу, відвідати різноманітні тренінги, індивідуальні юридичні, психологічні консультації та роботу громадських організацій.


Також мовилося про створення виїзних мобільних бригад щодо роботи із ветеранами, їх сім’ями, реалізацію місцевих програм підтримки ветеранів, сімей постраждалих, загиблих у бойових діях, зниклих безвісти, надання адресних соціальних допомог, послуг для цих людей, виплати грошових компенсацій для придбання житла, забезпечення їх необхідними медичними препаратами, надання реабілітаційних послуг, а також роботу чат-ботів у соціальних мережах задля підтримки ветеранів.


Наголошувалося на важливості опрацювання аспектів адаптації ветеранів до мирного життя через роботу, алгоритми дій органів влади відповідно до потреб ветеранів та їх родин, підтримки ветеранів ЗСУ та роботу з членами родин захисників.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 241
banner