Заступник голови Франківської ОДА Василь Івасик відвідав на Городенківщині ряд медичних та освітніх закладів

Суспільство

23 квітня, у четвер, на Городенківщині побував заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик. Спільно з робочою групою облдержадміністрації, головами РДА та райради Володимиром Лавасовим та Іваном Мандичем відвідали ряд важливих об’єктів району.

Зокрема, посадовці ознайомилися із ходом будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Олієво-Королівка. Роботи на даному об’єкті на завершенні,співфінансування проекту забезпечено за кошти бюджету сільської ради.

Начальник управління капітального будівництва ОДА Галина Магулій, сільський голова Іванна Пулька та заступник головного лікаря КП «Городенківський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Уляна Смілянець обговорили ряд проблемних питань, фінансування яких не передбачено проекно-кошторисною документацією. Серед найважливіших – це підведення елетропостачання, благоустрій території, забезпечення меблями, встановлення огорожі тощо.

Робоча група відвідала КНП «Городенківська центральна районна лікарня». Головний лікар установи проінформувала про ряд вжитих заходів щодо підготовки закладу до боротьби з COVID-19. Відзначено тісну співпрацю з керівництвом району, з підприємствами, організаціями, установами, які перерахували значні кошти на благодійний рахунок, з якого фінансуються потреби для боротьби з хворобою. На даний час медицина району в повному обсязі підготовлена до захисту населення і, зокрема, медичних працівників. Встановлено надбавки до зарплати спеціалістам, які безпосередньо задіяні у лікуванні хворих. Забезпечено харчування медичних працівників та їх підвезення до місця роботи. Передбачено резерв лікарняних ліжок (до 70), які можуть бути використані при потребі.

Також робочою групою ОДА оглянуто приміщення першого поверху закладу, де проводяться ремонті роботи під відділення екстреної медичної допомоги, що є основною умовою для функціонування установи як опорної лікарні.

Після цього заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик побував у Городенківській ЗОШ I-IIIст. №2, яка включена у президенський проект щодо капітального ремонту приміщення закладу. Сьогодні переможець тендеру ТОВ «О.І.Груп» розпочав ремонтні роботи, в ході яких заплановано перекриття даху навчального закладу, утеплення стін, цоколя. Відрадно, що до відкриття фінансування по проекту роботи розпочалися за власні обігові кошти. Освоїти передбачено 8 млн. грн. та завершити необхідні роботи заплановано до 1 вересня поточного року.

Директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов запевнив  робочу групу облдержадміністрації та керівників району, що розгляне можливі варіанти завершення ремонту ділянки автодороги Городенка-Черемхів, а також об’їзної дороги у м. Городенці та проблемної частини автодороги Городенка-Серафинці.Переглядів: 185
banner