Завійська громада заявила про намір ввійти до складу Новицької ОТГ

Суспільство

25 листопада в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови ОДА Світлани Онищук, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулися консультації представників органів місцевого самоврядування Калуського та Городенківського районів щодо актуалізації перспективного плану формування територій громад області.

Про це Голосу-Інфо повідомила Калуська РДА.

«Сьогодні ми працюємо над вдосконаленням перспективного плану створення об’єднаних територіальних громад. Головне завдання обласної державної адміністрації провести консультації з органами місцевого самоврядування та почути думки щодо перспективи створення ОТГ у контексті реформи децентралізації та покращення їх роботи», – наголосила, розпочинаючи нараду, Світлана Онищук. 

Як зауважувалося на нараді, Завійська територіальна громада (села Завій та Грабівка Калуського району), відповідно до Перспективного плану, є у складі Калуської ОТГ. Жителі цієї громади виявили ініціативу приєднати території цих населених пунктів до суміжної Новицької ОТГ. На нараді була підтримана ця перспективна ідея.Переглядів: 197
banner