Збірна Прикарпаття – третя на чемпіонаті України з богатирського багатоборства

Без категорії, Спорт

Третє загальнокомандне місце і дві бронзи в особистому заліку – результат прикарпатських важкоатлетів на чемпіонаті України з богатирського багатоборства, який відбувся в Мелітополі.

Про це повідомив у Facebook володар титулу “Найсильніша людина Прикарпаття” Володимир Пиндус, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Івано-Франківщину представляло троє спортсменів: Микола Шекеряк – вагова категорія до 90 кг, Андрій Осокін – вагова категорія до 105 кг та Олег Пяста – вагова категорія понад 105 кг.

Микола Шекеряк посів шосте місце у загальному заліку та п’яте у богатирській тязі з результатом 245 кг.

Андрій Осокін зайняв третє у богатирській тязі – 305 кг.

Олег Пяста у ваговій категорії понад 105 кг виграв бронзу у загальному заліку та посів четверте місце у богатирській тязі з результатом 335 кг, встановивши новий рекорд Прикарпаття. Попередній – 320 кг – протримався чотири роки.