Жіноча енергія: 7 факторів, на які вона витрачається

Культура

Як ми втрачаємо жіночу енергію.

Кожна жінка мріє бути наповненою внутрішньою силою, яка буяє, і жіночою енергією. Проте, на жаль, живучи в сучасному світі, постійно залишатися енергетично наповненою “до країв” не так-то просто. У житті жінки існує чимало факторів, на які витрачається жіноча енергія, але якщо дуже постаратися, то можна зупинити цей процес, зберігши свою енергію і сили, .

Тож куди йде жіноча енергія?

Заздрість

Одним із головних поневолювачів жіночої енергії є руйнівне почуття — заздрість. Коли жінка в гонитві за власним щастям занадто часто озирається на інших, порівнюючи себе з ними та засмучується через чужі успіхи, вона втрачає дуже багато енергії, віддаючи її тій жінці, яка стала об’єктом її заздрощів.

Плітки

Ще одними ненаситними пожирачами жіночої енергії стають плітки. Причому зовсім не важливо, чи є жінка ініціатором цих пліток, чи просто пасивним слухачем. Навіть якщо жінка просто перебуває в товаристві любительок попліткувати про когось за спиною, вона автоматично вкладає свою енергію в це марне та енерговитратне заняття.

Страхи

Мало хто усвідомлює, яку катастрофічну шкоду наносять стану жінки її страхи. Ви скажете: «А хіба можна вплинути на свої страхи? Адже найчастіше вони непідвладні якомусь впливу». А ось і ні! Страхи є у кожної жінки, але не кожна їм сліпо піддається. Якщо у визначений життєвий період вам стало страшно, не бійтеся йти назустріч своїм страхам. Із часом це увійде у звичку, і страхи почнуть розвіюватися самі собою, а разом із цим у вас значно додасться енергії.

Невдоволення собою

Коли в житті жінки є невдоволення своїм зовнішнім виглядом або своїми життєвими успіхами, на це витрачається неймовірна кількість жіночої енергії. Тому для жінки особливо важливо працювати над цими моментами та вчитися любити себе і своє життя, незалежно від того, чи відповідає воно вашим очікуванням, чи ні. Таке ставлення до себе і до життя посприяє збільшенню енергії, яка, своєю чергу, допоможе прийняти свої недоліки та навчитися насолоджуватися життям, саме таким, яким воно є.

Невдоволення своїм оточенням

Оточення жінки — це завжди результат її внутрішнього стану. Тому якщо у вашому оточенні забагато токсичних людей, то варто замислитися, чому вони прийшли саме у ваше життя. Коли жінка впорядковує свої думки, її життя починає наповнюватися людьми, які своєю присутністю будуть лише прикрашати це життя.

Робота, яку ви не любите

У житті жінки не повинно існувати такого поняття, як робота, яка не подобається. Адже все, чим займається жінка, має виростати з серця і робитися з любов’ю. Робота для жінки повинна бути в першу чергу її хобі, від якого вона отримує істинне задоволення. Запитайте себе: «Чи готова я займатися своєю роботою безкоштовно? Просто для душі». Якщо ваша відповідь «ні», то очевидно, що робота, на яку ви витрачаєте свою енергію, не ваша.

Заклопотаність побутом

Жінці, яка 100% свого часу присвячує дому, чоловікові та дітям, навряд чи вдасться довго залишатися в строю. Дивно, але більшу частину своєї енергії жінка витрачає саме на свою родину, особливо в період, коли діти ще маленькі та вимагають підвищеної материнської уваги. Зрозуміло, такий стан речей не повинен ставати причиною відмови від сімейного життя. Проте, як і в будь-якій іншій справі, материнство і заміжжя не повинні бути єдиним сенсом життя жінки та забирати в неї увесь її особистий час, який вона із задоволенням могла б витратити на власні задоволення.

ДжерелоПереглядів: 338