Жіночі істини, які повинен знати кожен чоловік

Територія успіху

Усвідомлюючи ці жіночі особливості, можна уникнути багатьох незручних ситуацій, в які часто потрапляють чоловіки.

Майже кожного хлопця цікавить, як правильно поводитися з дівчатами. Зараз на основі цього попиту є величезна кількість курсів і тренінгів, де кожен ведучий пропонує свою систему поглядів. Звичайно, разом із хорошим завжди знайдеться і погане, тому сказати напевно, що дійсно дасть результат, — не можна. Ніхто не хоче викидати даремно витрачати гроші, тим більше, що, зазвичай, такі освітні послуги коштують немаленьких сум.

У цьому матеріалі перераховані фундаментальні принципи, завдяки яким ви зможете по-новому поглянути на стосунки з дівчатами, безкоштовно.

Жінка завжди відчуває фальш

Так вже влаштовано, що жінки більш емоційні, ніж чоловіки. Безумовно, є і дуже сентиментальні представники сильної статі, також як і є по-справжньому чуттєво загартовані дами. Ми говоримо не про ці винятки, говоримо — про більшість.

У сприйнятті навколишнього світу у жінок найчастіше превалює емоційна складова, що дозволяє їм чудово задіяти свою інтуїцію. У багатьох життєвих ситуаціях для них інтуїція — це компас. Поки чоловік, щоб прийняти рішення, буде аналізувати всю наявну інформацію, жінка звернеться до свого компасом і прийме рішення, покладаючись на свої тонкі відчуття. За іронією, дуже часто воно буде кращим.

Усвідомлюючи цю жіночу особливість, можна уникнути багатьох незручних ситуацій, в які часто потрапляють чоловіки, намагаючись щось збрехати. Це стосується ситуацій, коли ви намагаєтеся прикрасити правду або видати себе за того, ким ви насправді не є. Перевірити це твердження дуже просто: запитайте у будь-якої дівчини, чи добре вона відчуває обман, і в 99% випадків отримаєте позитивну відповідь.

Отже, пам’ятайте, що у стосунках із жінками, брехня або прикрашання правди зовсім пропаща справа. Вона розкусить вас як горішок, якщо цього захоче.

Жінка не любить приймати рішення

Типова ситуація: ваша дівчина вибирає нові туфлі. На вітрині стоять чудові рожеві з бантиком і салатові в смужку. Їй подобаються обидві пари і вона не знає, яку вибрати. Іншими словами, їй потрібно прийняти рішення, що відкинути, а що залишити. І ось вона звертається до вас з питанням: коханий, яка пара краще? Ця чи та?

Багато чоловіків у цій ситуації дадуть відповідь: не знаю, вибери сама. Така відповідь вже точно не влаштує вашу дівчину.

Пропонуючи вам щось вибрати, чи то туфлі або місце, куди вам ввечері сходити, жінка хоче, щоб ви виконали свою чоловічу роль у стосунках. Швидше за все, вона і сама вам цього не пояснить, тому що ці поведінкові механізми підсвідомі. Іншими словами, вона хоче переконатися в тому, що ви здатні відрізнити хороше від поганого, здатні вибрати, що краще не тільки для неї, але і для ваших стосунків у цілому. Ставлячи зовсім тривіальне питання, вона дивиться набагато глибше, ніж ви думаєте. Справа навіть не в туфлях! Про це важливо пам’ятати.

Це в жодну разі не означає, що ви повинні приймати абсолютно всі рішення за неї. Приймайте їх тоді, коли вона сама про це просить.

Жінка любить похвалу

Кожен раз, коли ви щиро хвалите жінку, вона відчуває себе потрібною. Це дуже радує. Подивіться навколо: багато жінок регулярно піклуються про свою зовнішність. Вони роблять гарну зачіску, макіяж, кожен день вибирають, яку сукню вдягнути і які туфлі до неї краще всього підійдуть. Було б нерозумно вважати, що роблять вони це виключно для себе. Будь-яка жінка хоче відчувати, що вона кохана.

Саме тому найчастіше у дівчат псується настрій через те, що їм здається, що їх більше не люблять. Тому не шкодуйте компліментів, якщо дівчина їх гідна, і частіше нагадуйте своїй другій половинці, що вона прекрасна. І ви побачите, як вона ще більше буде розквітати на ваших очах!

Цей пункт застосовується не тільки до питань зовнішності, а до всього, в чому ваша дівчина гарна!

Жінка цінує дароване їй відчуття свободи

Жінці складніше жити в сучасному суспільстві через те, що на неї вішають значно більше стереотипів, ніж на чоловіків. Всі вони характеризуються тим, що ми сприймаємо жінку — як в корені відмінний від нас, чоловіків, суб’єкт. Дівчина для нас як сейф, до якого треба знайти ключ.

Насправді, це не сейф. Жінка така ж людина, як і ви, і їй також, як і вам, хочеться, щоб з нею були щирими. Це так просто. І щирість у чоловікові жінки цінують найбільше!

Крім стереотипів на тендітні жіночі плечі також доводиться набагато більше очікувань, яких вона нібито повинна наслідувати. Фрази: «ти повинна», «ну як же так, ти ж дівчина!», «це твій обов’язок» — вже стоять грудкою в горлі у будь-якої жінки.

Намагайтеся дивитися на стосунках із жінками максимально не упереджено. Ставтеся до них поблажливо. Поважайте її право на вільний вибір у всьому. Їй цього дуже бракує і найсильніше вона буде любити чоловіка, який їй цю свободи надає.

Ваша зовнішність для жінок — не головне

Банальний пункт, який, тим не менш, багато хто забуває. Адже більшість чоловічих комплексів пов’язано саме із зовнішністю і думками про те, що про неї подумає дівчина. Настав час розставити крапки над «і».

Так, є дівчата, для яких зовнішність у стосунках відіграє дуже важливу роль, але, якщо зізнатися, кого така дівчина приверне?

Для більшості зрілих жінок — це дійсно не головне. Для неї буде першочергово те, хто ви є і чим ви займаєтеся. Іншими словами, які у вас цінності. Дівчина може полюбити або любити вас за те, що ви цінуєте свій час і проведете його з користю. Наприклад, займаючись улюбленою справою: спортом, музикою або навіть колекціонуванням лопаток для піску.

Вона хоче бачити поряд із собою людину, у якої є свої ціннісні пріоритети, своя мета і свої погляди на різні життєві аспекти. От і все. А те, як ви виглядаєте, буде лише маленьким доповненням до всього іншого. І цей додаток ні на що не впливає.

ДжерелоПереглядів: 237
banner