Жовтий манікюр — найголовніший весняний тренд

Територія успіху

Жовтий манікюр впевнено набирає обертів і стає трендом. Показуємо Приклади манікюру, які переконають вас вибрати саме жовтий колір.

Психологи стверджують: жовтий колір здатний підняти настрій. Жовтий — це колір соняшників, лимонів і сонця. І якщо ви страждаєте від нестачі світла і втомилися від сірості навколо, у свій наступний похід в салон спробуйте зважитися на жовтий манікюр. Запевняємо: Жовтий може виглядати елегантно, строго, стримано і зухвало одночасно — все залежить від вашого настрою, характеру і обраного дизайну. Збережіть собі приклади з нашої добірки і покажіть їх своєму майстру!

Якщо ви працюєте в офісі зі строгим дрес-кодом, зверніть увагу на пастельні відтінки жовтого: уявіть молочний коктейль з лимонною цедрою — це і є ідеальний відтінок для мінімалістичного повсякденного манікюру. Спробуйте пісочний, солом’яний і колір шампань. До речі, використовуючи в якості основи один з них, ви можете зробити красиву варіацію френча.

Любите експерименти і готові на них? Вам на допомогу яскраві глибокі кольори — змішаний з класичним жовтим салатовий, сонячний шафрановий, медовий, гірчичний, відтінок стиглої кукурудзи. А ще спробуйте пограти з неоновими кольорами. Але врахуйте: вони вимагають ідеального покриття і дуже акуратного манікюру. Зате йдуть будь-якій довжині: на короткій будуть виглядати по-спортивному та стримано, а на екстремально довгій дозволять вам процитувати образи Кайлі Дженнер.Переглядів: 305
banner