Змінила зачіску та була у друга: зниклу дівчинку знайшли на Долинщині

Суспільство

Прикарпатські поліцейські розшукали зниклу на Долинщині дівчину.


Про це Голос-Інфо дізається від поліції області.


У результаті кропітких пошуків ювенальні поліцейські виявили 16-річну вихованку Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім» в селі Княжолука. З дівчиною все гаразд. Наразі з’ясовуються усі обставини та причини такого вчинку.

Пошуки зниклої неповнолітньої, яка учора самовільно покинула заклад, тривали пів доби. Від опівночі, коли на лінію 102 надійшло повідомлення про цю подію, працівники долинської поліції та ювенальної превенції обласного управління прикарпатської поліції ретельно перевіряли коло спілкування та місця ймовірного перебування дівчини.

Відпрацьовувалася територія як Долинщини, так і обласного центру, оскільки юна утікачка є уродженкою Івано-Франківська. Відтак стало відомо, що розшукувана може бути зі знайомим хлопцем, мешканцем одного з сіл Долинської територіальної громади.


Згодом ця версія підтвердилася – дівчину та її 19-річного товариша сьогодні в обіднью пору відшукали у закинутому будинку в населеному пункті, де мешкають його родичі.


Виявилося, що неповнолітня змінила одяг та зачіску, що також ускладнювало її пошуки. Наразі правоохоронці вже поспілкувалися зі знайденою дівчиною щодо недопущення подібних випадків у майбутньому. Поліцейські також щиро вдячні усім небайдужим громадянам, які долучилися до пошуків зниклої дівчини.


Переглядів: 170
banner