Золото на Dance World Cup у студентів та випускників Фахового коледжу УКД

Суспільство

Студенти-хореографи УКД зробили найбільший внесок у загальнокомандний залік збірної України на змаганнях світової першості Dance World Cup .


Пише Голос-Інфо з посиланням на пресслужбу УКД


З 27 червня до 6 липня у Празі відбувався Dance World Cup – світова першість із сучасного танцю, учасники якого конкурували у таких категоріях: jazz, show dance, ліричний танець та street dance. Цього року до збірної команди України увійшло 28 учнів хореографічної школи-студії УКД та студентів Фахового коледжу Університету Короля Данила, з-поміж 54 країн наша збірна посіла 7 місце у загальнокомандному заліку.


«Це неймовірні відчуття як для танцівників, так і для педагогів та батьків – чути Гімн України і знати, що право звучання цього гімну вибороли наші діти. Усі призери конкурсу отримали відзнаки Golden Tickets, які дають можливість пройти безкоштовне навчання в престижному іспанському Institute of the Arts (м. Барселона)», – розповідає тренерка Наталія Чашечнікова (Natalia Chashechnikova).


Підготовка до чемпіонату тривала впродовж року. У січні усі учасники пройшли національний відбір до української збірної. Педагоги працювали над постановкою танцю, виконавською майстерністю, фізичною формою та акторською грою вихованців. Не менш важливою була і психологічна підготовка до виступів. Над образами і постановками учасників працювала команда педагогів-хореографів УКД: Христина Мартинюк (Khristina Martynyuk), Тамара та Федір Костич (Fedir Kostych), Надія Варишко, Анастасія Алдушенко. Очолили команду тренерів Наталія Чашечнікова та Василь Шеремета.


Особливою подією DWC Finals став виступ Junior Dance Company DWC, у якому провідні партії виконала випускниця Фахового коледжу Університету Короля Данила, а тепер студентка The Brighton Academy (Великобританія) Соломія Ткачівська (Solomia Tkachivska).


«Наші учні та студенти одержали чимало нагород, тож маємо чим і ким пишатися: дві золоті медалі отримала Вероніка Кухарська (children, solo, dance show та children, solo, lyrical), також золоту і срібну медалі здобула Євгенія Розгоній (junior, solo, dance show та junior, solo, lyrical, бронзова медаль – у Діани Степак (children, solo, jazz) та Соломії Ткачівської (senior, solo, dance show)», – ділиться успіхами вихованців тренер команди Василь Шеремета.


Переглядів: 139
banner