Звіт працівників комунальних служб Івано-Франківська

Суспільство

Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації”
Розчищали від снігу об’єкти обслуговування трактором та вручну. Посипали протиожеледною сумішшю пішохідні зони. Прибирали приміщення літньої естради. Ремонтували, чистили, змащували та готували косильну техніку для зберігання в зимовий період. Прибирали службові приміщення. Виготовили ящик для піску.


КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ
Прибирали сходові клітки та прибудинкові території. Ремонтували водостічні труби на вул. Василіянок, 66, склили вікна підвального приміщення на вул. О.Басараб, 2а та замінили частину мережі водовідведення на вул. Коновальця, 95. А ще мали зимові колотити: прибирали сніг на прибудинкових територіях вул. Галицька, 64, вул. Коновальця, 136а. вул. Короля Данила, 35а, вул. Короля Данила, 37, вул. Ленкавського, 15, вул. Пулюя, 4, вул. Пулюя, 6.


КП Івано-Франківськводоекотехпром
Праціаники чистили колодязі дощової каналізації згідно заявок служби оперативного реагування «15-80» та
виконували заявки щодо засмічення дворової каналізації. Ліквідовували витік на вул. Мерінова, 19б та вул. Бельведерській, 14 та вул.Ребета, 3в. Виконували зварювальні роботи на вул. Богунська. Замінюють водопровід на
вул. Вовчинецька, 221. Розвантажували пісо ЧКВС.


КП “Муніципальна дорожня компанія”
Очищали від снігу та посипали протиожележними матеріалами території міста. Також ремонтували дорожні знаки на вул: Чорновола, Сорохтея, Коновальця, Мельничука.


КП Благоустрій
Очищали міжбудинкові проїзди в районах : Каскад, Івасюка, Хоткевича,Миколайчука. Прибирали зупинки та посипади соляно-піщаною сумішшю за адресами Миколайчука, Незалежності, Тисминецька, Галицька, Коновальця. Чистили території та посипали соляно-піщаною сумішшю в сквері Княгинин, чистили території по Симоненка-придорожню смугу та посипали соляно-піщаною сумішшю територію перед церквою Юди Тадея, Прибирали в сквері на Стуса, 13 та Миколайчука, 16.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 339
banner