Звіт за 2023 рік служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області

Суспільство
У 2023 році в межах експлуатаційного утримання проводили відновлення на 25 штучних спорудах. Найбільший обсяг робіт здійснили на 4 об’єктах.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Службу відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області


У с. Уторопи на Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський влаштовано об’єднувальні анкери, монолітну залізобетонну накладну плиту та гідроізоляцію прогонової будови мосту, здійснено поширення підходів до мосту, влаштовано тротуари, перильне та бар’єрне огородження.


 У с. Верхній Вербіж на Р-24 замінено захисний шар та гідроізоляцію, розширено підходи до мосту, упорядковано підмостове русло, змонтовано телескопічні водовідвідні лотки, відремонтовано тротуари, оновлено перильне та бар’єрне огородження, влаштовано асфальтобетонне покриття.


 Біля с. Устечко на Р-24 здійснено ремонт деформаційного шва крайньої берегової опори з боку Тернопільщини, влаштовано прикрайкові лотки на підходах до мосту, новий шар асфальтобетону, оновлено відбійники і тротуари.


 У с. Вербовець на Р-20 Тязів – Старий Косів відремонтовано берегові опори, змонтовано дві плити прогонової будови, влаштовано залізобетонну монолітну плиту, гідроізоляцію і пішохідний перехід із перильним огородженням і стовпчиками для бар’єрного огородження, упорядковано підмостове русло, заасфальтовано проїзну частину.


 Крім того, відновлювальні роботи проведено на мостах у с. Микуличин, м. Яремче та Галич, влаштовано габіони на підпірних стінках у с. Яблуниця та Микуличин, та ще на одному мосту в цьому селі відновлено діафрагми прогонової будови (усі на дорозі Н-09 Мукачево – Львів).


Ліквідовано наслідки зсувних процесів на мосту в с. Підгайчики, здійснено заміну водопропускної труби в с. Город, ремонт тротуарної балки і перильного огородження мосту в смт Гвіздець (усі на Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський), деформаційного шва мостів в с. Нижнів на дорозі Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль та в с. Пістинь на Р-24.


 У 2023 році на двох об’єктах проводився і капітальний ремонт: шляхопроводу в смт Делятин на Н-09 Мукачево – Львів та мосту в с. Стопчатів на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.


 «Під час війни утримання, догляд і ремонт мостових переходів і шляхопроводів має важливе соціально-економічне та військово-стратегічне значення. Тому саме на мостовому господарстві концентруємо роботу Служби відновлення та розвитку інфраструктури і підрядних підприємств дорожньої галузі, забезпечуємо рух усіх видів транспорту та пішоходів, зокрема в гірській місцевості», – коментує начальник Служби відновлення в області Василь Буджак.


Переглядів: 333
banner