4 поради по догляду за собою від китайських красунь

Територія успіху

Як гарно виглядати.

Китайці дійсно в більшості своїй виглядають молодше своїх років. Секретами догляду за собою поділитися одна китайська жінка.

5 порад, які дала вона.

Стежити за водним балансом

Ця порада найважливіша. Наш організм не може функціонувати без води. Після того, як почати регулярно пити мінімум по 2 літри води, шкіра реально стає набагато чистішою і еластичнішою.

Головне дійсно стежити за кількістю споживаної рідини. Можна використовувати спеціальний додаток на телефоні, який регулярно буде нагадувати про те, що пора випити води.

Користуватися кремом від сонця

Сонячні промені буквально руйнують нашу шкіру. Робити це потрібно регулярно і кожен день, щоб захистити себе від руйнівного впливу сонця. Це допомагає поліпшити якість шкіри!

Зволожувати шкіру після сну

Пити воду вночі не вийде, плюс в Китаї під час сну часто використовують кондиціонер, який сильно сушить повітря і шкіру.

Тому щоранку після вмивання використовуйте зволожуючі розчини для шкіри і випивайте склянку води.

Мити волосся питною водою

Виявляється, що у воді з-під крана міститься велика кількість мікроорганізмів, які погано впливають на стан шкіри голови і волосся.

Вихід з цього такий — змивати шампунь питною водою. Вона не містить в собі таку кількість мікробів і не порушує мікрофлору шкіри голови.

ДжерелоПереглядів: 149
banner