На Прикарпатті завершили відновлювальні роботи на ще десяти об’єктах (ФОТО)

Суспільство

До плану першочергових заходів щодо ліквідації наслідків червневої стихії включили три об’єкти соціальної сфери та сім об’єктів комунальної власності (автомобільні мости).


На сьогодні завершили відновлювальні роботи на автомобільних мостах в селах Великий Рожин, Тюдів, Вербовець, Пістинь, Яворів, Річка, пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Учора, 16 листопада в селі Снідавка на відрізку Межиріки завершили роботи на останньому сьомому об’єкті, включеному до плану першочергових заходів, – відновлено автомобільний міст, пошкодження якого повінню відрізало від транспортного сполучення 54 домогосподарства.

Завдяки налагодженій співпраці керівництва райдержадміністрації з головою та виконавчим апаратом Снідавської сільської ради в стислі терміни вдалося організувати та якісно провести відновлювальні роботи на вищезгаданому об’єкті.

Роботу з відновлення автомобільного моста виконано сумлінно на високому професійному рівні завдяки виконавцю зазначених робіт ПП Морозюку М.І. та небайдужим жителям села Снідавка, які щоденно працювали на об’єкті.

Кошти на цей об’єкт виділено із резервного фонду державного бюджету.Переглядів: 151
banner