65 радіостанцій передали для бійців з Франківщини

Події, Суспільство

65 радіостанцій Motorola DP4401E на суму понад 2,1 млн грн сьогодні передали для військовослужбовців.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську ОВА.


Радіостанції мають розширений функціонал передачі голосових та текстових повідомлень, а також додаткові функції, які дозволяють забезпечити військовослужбовців комплексним рішенням організації зв’язку. Наявність Bluetooth дає змогу спілкуватися навіть без додаткових проводів, а вбудований модуль wi-fi дозволяє віддалено оновлювати програмне забезпечення. За допомогою легко помітної помаранчевої кнопки аварійного виклику на цих радіостанціях можна викликати допомогу з одного натискання, а функція переривання повідомлення дає можливість оперативно очистити канал.


Радіостанції перевірені на відповідність військовим стандартам. Завдяки потужному звукопідсилювачу вони забезпечують чітку і гучну передачу аудіосигналу з паралельним шумозаглушенням.

Новітні технології використання акумуляторів дозволяють їм працювати до 28 годин протягом 3 робочих змін, а вдосконалена конструкція приймача збільшує діапазон охоплення до 8% в порівнянні з попередніми моделями.


“Бути на зв’язку для бійців вкрай важливо. Тому ми продовжуємо працювати над забезпеченням надійного радіозв’язку для наших військовослужбовців на передовій”, — йдеться у дописі.


Переглядів: 507
banner