Андрій Найда привітав переможців та учасників волейбольного турніру

Суспільство

Андрій Найда привітати переможців та учасників волейбольного турніру серед команд за місцем проживання між юнаками і дівчатами 14 -16 років, який стартував ще минулоріч 28 грудня.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Всього в турнірі змагалися 6 команд – це учні Голинського та Калуських ліцеїв №2, №3, ліцею ім. Дмитра Бахматюка. Ще дві збірні команди за місцем проживання – «Оrbit team» і «Сrimson».


Сьогодні проходили фінальні змагання за ІІІ та І місце. І от турнір, який відбувався протягом трьох днів, дійшов свого логічного завершення.


За підсумками переможне І місце здобула команда Калуського ліцею № 2. Почесне ІІ місце посіла команда Голинського ліцею. А на третій сходинці п’єдесталу – команда «Аїд» Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка.


Також обрано й кращого гравця турніру. Ним став Владислав Бухінський – учень ліцею №2.
Бажаємо юним волейболістам і надалі досягати значних висот та ніколи не зупинятися на шляху до мрії.


Ідея проведення такого змагання належить юним любителям спорту нашої громади. Ініціативна організація «Волейбол Кап Калуш», ідейниками якої є брати-близнюки Павло та Петро Івашки, учні 10 класу ліцею № 2, звернулась до вчителів фізичного виховання, а далі – до начальника управління у справах сімʼї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайла Клима з пропозицією організувати такий турнір.


Звичайно, що цю дуже цікаву ініціативу варто було підтримати. Важливо й те, що турнір мав благодійний характер. Учасники ініціювали благодійні внески від кожної команди на підтримку ЗСУ. За бажанням і вболівальники могли донатити. Всі акумульовані кошти будуть спрямовані на придбання теплої термобілизни для Захисників.


На завершення турніру Михайло Клим звернувся до всіх учасників з пропозицією провести у квітні 2024 багатоденні змагання під назвою «Волейбольна ліга Калуської територіальної громади», присвячені пам’яті нашого полеглого Захисника – Героя Любомира Фединяка, який свого часу працював тренером з волейболу.


До участі в змаганнях будуть запрошені команди аматорів та навчальних закладів нашої громади, вікова категорія – 15-18 років. Таку ідею беззаперечно всі підтримали!


Відрадно, що молоде покоління громади прагне розвитку в спорті, активне та ініціативне, небайдуже до подій в країні. Ми щиро вдячні їм за це. І надалі будемо матеріально та організаційно підтримувати їх ініціативи!


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 225
banner