Перша у новому році нарада зі старостами

Суспільство

Про плани, успіхи, проблеми та шляхи їх вирішення спілкувалися з очільниками старостинських округів та керівниками структурних підрозділів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Передовсім голова Ради ВПО Валерія Пруднікова звернулася до старост щодо напрацювання з ними якісної комунікації. Така співпраця буде надзвичайно дієвою та корисною для вирішення потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають у старостинських округах. Також п. Валерія зазначила, що Рада ВПО потребує небайдужих людей, які готові виявляти свою підтримку людям, яким вона неабияк потрібна.


Далі – заступниця начальниці управління освіти Леся Кобзан поінформувала про стан справ освітньої галузі.


Підбито підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Із 324 переможців – з сільської місцевості 35 учнів. У ІІІ (обласному) етапі олімпіад будуть брати участь 84 учнів, з них – троє з сільської місцевості. Сподіваємося, що надалі робота з обдарованими учнями в старостинських округах буде більш активізована, що в майбутньому призведе до ще кращих результатів.


Невдовзі вже завершується канікулярний період у навчальних закладах. З понеділка відновлюється освітній процес, ІІ семестр триватиме до 31 травня. Під контролем буде питання опалення в навчальних закладах, адже згідно з погодними прогнозами передбачаються морози. Тож важливо, щоб діти після канікул прийшли в добре обігріті класи.


Керівник УЖКГ Тарас Фіцак розповів про роботу комунальних підприємств та зазначив, що до погіршення погодних умов громада готова. Є необхідні на випадок ожеледиці сіль та пісок, в готовності й відповідна снігорозчищувальна техніка.


Про стан справ у сфері культури, заплановані культурно-мистецькі заходи розповіла начальниця управління культури національностей та релігій Любов Джуган. Вона відзначила результативну роботу колективу учасників Боднарівського Вертепу. До слова, для діяльності цієї надзвичайно талановитої команди було прийнято рішення виділити 0,5 ставки художнього керівника.


Колектив є гідним прикладом творчої плідної праці.


14 січня у Концертному залі відбудеться вистава у їх виконанні «Ніч перед Різдвом». Подія стане й платформою для проведення методичного об’єднання для керівників народних домів, закладів культури старостинських округів.


Добре триває робота й спортивної галузі, про яку розповів Михайло Клим – начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту. Калуська громада – спортивна та активна. Свідченням цього є чимало спортивних заходів та перемог!


У новому році працюємо з новими силами, досягаючи поставлених цілей. А головне – працюємо для Перемоги!


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 444
banner