Бойову медикиню з Івано-Франківщини нагорджено Відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України

Суспільство

Бойову медикиню з Івано-Франківщини нагорджено Відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного «Золотий хрест».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


Марія Корчинська пішла доброволицею в ЗСУ у 21 рік. Не послухалася ні батьків, ні знайомого військового, який допомогав їй з мобілізацією, але водночас відговорював від такого кроку. 1 жовтня 2022 року в Запоріжжі вона прийняла військову присягу та потрапила на фронт під Гуляйполе.


До військової служби дівчина майже два роки пропрацювала в Івано-Франківському обласному бюро судово-медичної експертизи та декілька місяців – у Центрі реабілітації КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради. Коли їхала на службу, думала, що на посаду старшого бойового медика роти, але на місці стала фельдшером евакуаційної машини на стабілізаційному пункті, щоб надавати допомогу пораненим.


Марія закінчила медичний коледж, їздила на курси з тактичної медицини й каже, що «цивільна медицина і військова – це зовсім різні речі».


Дівчина гадає, що війна швидко не закінчиться, бо «наступ – то величезна і дуже важка робота». А після того, як повернеться з війни, хотіла б якийсь час відпочити, а далі, можливо, буде шукати себе як психолог, щоб надавати допомогу людям, які перейшли через війну.


«Бо якщо людина не може відпустити те, що було там, то сама себе заганяє в глухий кут, – вважає вона. – Як-не-як, а потрібно рухатись вперед і вірити в краще!»


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 259
banner