Правоохоронці спільно з рятувальниками проводять профілактичні заходи в навчальних закладах

Суспільство

Уже вдруге навчальний рік в українських школярів розпочався в умовах війни. Задля безпечного навчального процесу в ліцеях та гімназіях області співробітники ювенальної превенції проводять профілактичні уроки з відпрацювання алгоритму дій під час тривожного оповіщення.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області


Правоохоронці завітали в один із навчальних закладів Ямницької територіальної громади. Спершу співробітники ювенальної превенції провели роз’яснювальну роботу з педагогами. Правоохоронці наголосили, що ігнорувати оповіщення не можна за жодних обставин, необхідно поспішати в укриття. Опісля вчителі відпрацювали з дітьми алгоритми дій під час повітряної тривоги та умовного повідомлення про замінування будівлі.


«Якщо перший рік війни нам було дуже складно, то цей уже навчальний рік дається нам набагато легше в плані оповіщення, адже наші діти уже обізнані», – розповіла директор Сілецької гімназії Любов Гнатковська.


“Такі заходи є важливими, адже вони є актуальними. Адже наразі тривають військові дії. Якщо діти будуть добре знати, як діяти під час оповіщення – це збереже їхнє життя”, – наголосив старший інспектор Вадим Василецький.


Наостанок хлопчикам та дівчаткам провели профілактичний урок з правил дорожнього руху. Дітям пояснили, як правильно переходити дорогу, також роздали кожній дитині світлоповертаючі елементи.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 236
banner