Чого не можна робити з оливковою олією, щоб вона не зашкодила здоров’ю

Здоров`я

В яких випадках оливкова олія стає шкідливою.

Оливкова олія дуже корисна, але якщо її неправильно використовувати, можна нашкодити власному здоров’ю. Названі помилки в кулінарії, які приносять шкоду людині.

Зберігати в теплому місці

Багато господинь вирішує зберігати оливкову олію на сонячному світлі, в теплому місці, як виявилося, це неправильно. Дану олію радять ставити в прохолодне, темне місце, але тільки не зупиняти свій вибір на холодильнику. Під час нагрівання оливкової олії, починається виділення різних речовин, які негативно позначаються на здоров’ї людини. Смакові якості при цьому псуються, олія стає не корисною.

Смажити на нерафінованій олії

Чим менше піддавали оливкову олію термічній обробці тим краще для здоров’я людини. Смажити на нерафінованій олії не можна, оскільки з’являються шкідливі речовини. Її найчастіше використовують під час приготування салатів, соусів та інших холодних страв.

Зберігати в прозорій тарі

Багато дівчат купуючи оливкову олію звертають увагу на прозору пляшку, глечик. Виявляється, купувати потрібно в затемненій тарі. Оливкова олія не любить сонця і кисню, може швидко зіпсуватися або придбати неприємний аромат.

Купувати олію в пластиковій пляшці

В пластику продають недорогу оливкову олію, тому купувати її не радять, оскільки можуть виділитися шкідливі речовини.

Використання однієї пляшки роками

Багато людей, після покупки оливкової олії зберігають її тільки в одній пляшці. Виявляється, так зберігати олію небажано, можуть зникнути всі корисні і смакові якості.

ДжерелоПереглядів: 205
banner