Чому іноземні лікарі вважають гематоген шкідливим для дітей

Здоров`я

Для людей з цукровим діабетом він зовсім небезпечний.

Солодкими плитками на основі бичачої крові малюків в Україні годують досі. Вітчизняні лікарі вважають гематоген корисним при залізодефіцитній анемії і неповноцінному харчуванні. Але іноземні лікарі вважають його шкідливим з кількох причин.

Гематоген дуже калорійний (354 Ккал/100 грамів). Для поліпшення смаку в нього додають патоку, мед, цукор, шоколад, згущене молоко і ще цілий список калорійних продуктів. Якщо у дитини є схильність до швидкого набору ваги, вживаючи гематоген, вона може заробити ожиріння. Для людей з цукровим діабетом гематоген і зовсім небезпечний.

Під час виробництва цих залізовмісних плиток використовується кров убитих тварин, які в момент агонії переживали страх смерті. У цьому стані в кров викидається величезна кількість гормонів стресу: кортизолу, норадреналіну, адреналіну. І це при тому, що в ній вже міститься багато антибіотиків і гормонів, які додаються в корм для більш активного росту і зниження захворюваності великої рогатої худоби.

Все це абсолютно не потрібно і навіть небезпечно дітям. Кортизол провокує погіршення пам’яті, зниження уваги і нервозність. Антибіотики, призначені для дорослих тварин, і зовсім здатні зруйнувати всю імунну систему дитини. Ось тому-то іноземні лікарі і застерігають від “лікування” гематогеном. Набагато продуктивніше і безпечніше забезпечити своєму малюкові повноцінне харчування.

ДжерелоПереглядів: 181
banner