Чому кефір потрібно включити в повсякденний раціон: корисні властивості продукту

Здоров`я

Найголовніша користь — це те, що в ньому містяться молочнокислі бактерії.

Кефір потрібно пити кожній людині, особливо, коли організму потрібна додаткова підтримка. Так що не забувайте включати напій в свій повсякденний раціон.

Кефір рекомендується випивати в кількості 1-2 склянок. Такий напій багатий на вітаміни і дає можливість відчути себе повним сил.

Краще вибирати кефір з жирністю 3,2%. Знежирений кефір не містить жирів, і жиророзчинні вітаміни, наприклад вітамін D, при відсутності молекул жиру не засвоюються. А той же вітамін D необхідний для засвоєння кальцію.

Переваги кефіру:

  • Кефір покращує мікрофлору кишечника. Вживання пробіотиків допомагає при діареї, а також при порушеннях роботи травлення, викликаних прийомом антибіотиків.
  • Допомагає заповнити нестачу кальцію і білка, а це, в свою чергу, благотворно позначиться на стані нігтів, волосся, шкіри і кісток.
  • У кефірі містяться вітамінами групи В, А, РР, C, H, а також магній, натрій, залізо, цинк, йод, сірка, селен, марганець, хром і фтор.
  • Кисломолочні продукти зміцнюють здоров’я і захищають від запалень та онкології. Пробіотики також відомі тим, що підвищують захисні сили організму, але і знижують рівень вироблення канцерогенних речовин.
  • Кефір допомагає очистити організм. Завдяки наявності корисних мікроорганізмів, твоє самопочуття і здоров’я в безпеці!

Для дорослої людини норма споживання кефіру — 200-400 мл на добу, не більше.

ДжерелоПереглядів: 197
banner