Чому корисно пити чай з лемонграсом: 7 вагомих причин

Здоров`я

Чай з лемонграсом позитивно впливає на стан здоров’я людини.

Вчені назвали 7 науково обґрунтованих причин того, чому чай з лемонграсом повинен стати частиною раціону людини. Він не лише заспокоює, але й володіє багатьма іншими перевагами.

Сприяє здоровому травленню

Лемонграс допомагає у вирішенні проблем з травленням, оскільки є природним сечогінним засобом. Він ефективний за наявності закрепів, здуття, нудоти. Лимонник також можна застосовувати, якщо є виразка шлунку, оскільки він знижує інтенсивність спазмів.

Регулює підвищений тиск

У лемонграсі високий вміст калію, що сприяє виробленню сечі в організмі. А це зменшує артеріальний тиск і покращує кровообіг, як показали дослідження.

Допомагає худнути

Чай з лемонграсом використовується у якості детоксикаційного напою, він прискорює метаболізм і знижує вагу. Вчені довели, що поліфенольні сполуки і кофеїн, які містяться у цьому чаї, підвищують витрату енергії і рівень окислення жирів, що теж допомагає худнути.

Бореться з раком

У лимоннику повнісінько антиоксидантів, що володіють здатністю боротися з вільними радикалами, які відповідають за появу ракових клітин, а також за передчасне старішання.

Допомагає знизити тривожність

Лемонграс зменшує занепокоєння і стрес, як встановили американські вчені.

Захищає від серцево-судинних хвороб

Цей напій використовується для зниження підвищеного рівня “поганого” холестерину, через який виникають хвороби серця. Вживання лемонграсу покращує здоров’я серцево-судинної системи за рахунок вмісту у цій рослині кверцетину — флавоноїду, відомого своїми антиоксидантними і протизапальними властивостями.

Сприяє росту волосся

Перед нами ефективний засіб для росту волосся, який очищає волосяні фолікули і прискорює цей процес. Лемонграс — багате джерело вітамінів A і С, що діють, як важливі поживні речовини для шкіри і волосся. Регулярне вживання цього чаю зміцнює волосяні фолікули і запобігає випаданню волосся.

ДжерелоПереглядів: 239
banner