Чому краще купувати крем в тюбику, а не в баночці

Поради

Що робити, якщо улюблений крем продається лише в баночках.

За креми в баночках споживач готовий платити дорожче. Як з’ясували маркетологи, більшість з нас віддає перевагу ставити на полички у ванній і туалетні столики саме баночки, вважаючи, що косметика в них краща. Це всього лише стереотип.

А, крім того, у такої тари є серйозні недоліки.

Креми в баночках і тюбиках — чи є різниця?

Щоразу, коли баночка відкривається, вміст стикається з повітрям. Корисні інгредієнти крему окислюються і втрачають ефективність. Так і ми пальчиками додаємо мікробів. В результаті можна отримати подразнення або запалення.

Звичайно, виробники враховують цей момент і додають у креми, призначені для банок, антиокислювачі і консерванти. Ви думаєте, це корисно?

Не даремно косметологи радять вибирати засоби у тубах або флаконах-дозаторах.

Що ж робити, якщо ваш улюблений крем продається лише в баночках?

Звикли брати крем руками — мийте їх дуже ретельно. І не використовуйте засіб довше трьох місяців.

Придбайте спеціальні шпателі або підручні інструменти. Наприклад, зручно брати крем плоскою лопаткою для розмішування цукру з громадського харчування. Тільки не забувайте мити пристосування після. Найкраще рішення — зберігати крем в «рідній» тарі в холодильнику і перекладати з неї невеликі порції на 3-4 чергові нанесення в ємності для ванної.

У будь-якому з цих випадків баночку потрібно закривати як можна швидше і герметично.

Наостанок ще одна порада від косметологів. Якщо ви вважаєте, що улюблений крем для обличчя став злегка «несвіжим», саме злегка, не викидайте, а використовувати його для ніг. І добро не пропаде, і ніжки будуть вдячні.

ДжерелоПереглядів: 189
banner