фото з мережі інтернет

На Прикарпатті зафіксували чотири нові летальні випадки від коронавірусу: що відомо

Здоров`я

Впродовж доби сьомого квітня на Прикарпатті зафіксували чотири смерті від COVID-19.


Про померлих на щоденному брифінгу в облдержадміністрації розповів головний санітарний лікар області Руслан Савчук, передає Суспільне.

Отже від COVID-19 помер житель Рожнятівського району. Чоловіку було 72 роки. Його лікували в районній лікарні. Дві смерті підтвердили у пацієнтів центральної міської лікарні Івано-Франківська. Хворим було 71 рік та 73 роки. Ще одна людина померла від коронавірусу в обласній клінічній інфекційній лікарні. Це був 58-річний житель Тисменицького району.

До слова, сьомого квітня стало відомо про смерть жительки Делятина, яка працювала в одній із військових частин області. У всіх контактних осіб відібрали зразки аналізів на ПЛР-дігностику.

“Зразки відправлені у лабораторний центр. Швидкі тести не проводили, бо у цьому не було крайньої необхідності. ПЛР-діагностика є більш інформативною. Сім’я покійної перебуває на самоізоляції. Жінка з 15-го березня не була на роботі, не контактувала із працівниками, бо лікувалася вдома”, – сказала лікарка-інфекціоністка Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Наталія Дьоміна.

Станом на 9:30 восьмого квітня вже 198 людей, хворих на коронавірусну інфекцію, зареєстрували на Прикарпатті. 13 випадків – летальні.Переглядів: 182
banner