Чому лікарі забороняють людям цілувати домашніх тварин

Здоров`я

Такі ніжності можуть призвести до ризику порушення правил особистої гігієни.

Ветеринарні лікарі звернулися до власників домашніх тварин з наполегливою рекомендацією контролювати свої емоції при контакті з домашніми вихованцями та не цілувати їх.

Річ у тім, що такі ніжності можуть призвести до ризику порушення правил особистої гігієни, а це у свою чергу загрожує різними захворюваннями та ускладненнями.

Крім поцілунків, фахівці наполегливо не рекомендують дозволяти вихованцям спати в одному ліжку з господарем, не залежно від того чи це собака чи кішка.

Необхідно обов’язково мити руки з милом після кожного контакту з твариною.

Також в якості обов’язкового заходу ветеринари рекомендують використовувати рукавички при чищенні акваріумів, кліток і лотків, а також дотримуватися при цьому інших запобіжних заходів.

Тим, хто утримує птахів, фахівці не радять годувати їх з рота.

Під час вигулу вихованців фахівці рекомендують обмежити їх контакт з іншими незнайомими тваринами, а тим більше уникати контактів з дикими або бездоглядними тваринами.

Крім правил особистої гігієни, фахівці нагадують про необхідність регулярного огляду вихованців у ветеринарів.

Рекомендовано при будь-яких зауваженнях і ознаках нездужання не займатися самостійним лікуванням, а звертатися до фахівців.

Також не варто нехтувати обов’язковою вакцинацією від сказу та інших інфекцій, як, наприклад, дегельмінтизація, а також сезонні щеплення від кліщів.

ДжерелоПереглядів: 248
banner