Чому мандарини треба їсти кожен день

Здоров`я

Ось 6 причин їсти мандарини кожен день.

А ви знаєте, що одне яблуко в день і лікар не потрібен? Виявилося, яблука — не єдиний відповідний для цього прислів’я плід, тому що такими ж корисними є мандарини.

Цей фрукт з низьким вмістом калорій може забезпечити великою кількістю поживних речовин.

Причини їсти мандарини кожен день:

Інсульт

Американська асоціація серця рекомендує вживати велику кількість цитрусових, таких як мандарини, тому що це знижує шанс отримати ішемічний інсульт до 19%!

Кров’яний тиск

Дієта зі зниженою кількістю натрію і цитрусові значно знижує рівень артеріального тиску. У мандаринах також міститься калій, що важливо для підтримання нормального артеріального тиску. Високе споживання калію також знижує шанс раптової смерті на 20%.

Онкологія

Мандарини і сік з цитрусових зможуть знизити ризик розвитку дитячого лейкозу, особливо коли ці два продукти вживаються в перші два роки життя. Як і у всіх цитрусових, в мандаринах міститься багато вітаміну С, який є антиоксидантом і бореться з вільними радикалами, які викликають рак. Мандарини також мають волокна, які при регулярному споживанні у великих кількостях можуть допомогти знизити ризик захворювання колоректальним раком.

Серце

Здорове серце-запорука активного життя. Мандарини багаті вітаміном С, холіном, клітковиною і калієм, які зміцнюють серцевий м’яз.

Діабет

Мандарини можуть допомогти боротися з діабетом, особливо з діабетом 1-го типу, через велику кількість клітковини. Волокно, особливо при споживанні на регулярній основі, може допомогти знизити рівень глюкози в крові. Апельсини також корисні тим, що можуть відрегулювати рівень ліпідів, інсуліну і цукру в крові.

Шкіра

Вітамін С, антиоксидант, може забезпечити хороший захист від впливу сонця і забруднень, зменшити появу зморшок на обличчі і поліпшити текстуру вашої шкіри. Цей вітамін життєво необхідний в утворенні колагену, який, як вважається, запобігає старінню шкіри.

ДжерелоПереглядів: 236
banner