Чому питну воду краще зберігати в глиняних глечиках

Здоров`я

Чим корисна вода з глиняного посуду.

Чи знаєте ви про те, що влітку краще зберігати питну воду в глиняних глечиках? Виявляється, це може бути корисним для здоров’я.

Допомагає уникнути сонячного удару

Ризик сонячного удару досить високий влітку, але чим більше ви п’єте води з глиняних глечиків, тим краще. За рахунок матеріалу, з якого виготовлений посуд, вода краще забезпечується нутрієнтами. Також вода сприймається горлом, як більш м’яка.

Покращує метаболізм

У багатьох є звичка зберігати воду в пластикових контейнерах, що не дуже корисно, оскільки туди потрапляють токсичні хімічні речовини начебто бісфенолу-А. Але якщо ви вибираєте глиняні глечики, то це позитивно впливає на швидкість метаболізму, оскільки у глини є деякі корисні властивості. Покращується травлення за рахунок мінералів глини, які змішуються з водою.

Натуральне охолодження

Один з головних плюсів зберігання води в глиняному глечику — здатність даної посудини природним чином охолоджувати рідину за рахунок принципів випаровування. Глиняні судини мають пористу структуру за своєю натурою, вони не лише охолоджують воду, але і роблять її більш цілющою для здоров’я.

Лужна природа

Глина — луг за своєю природою, допомагає підтримувати pH баланс води в організмі. А це вирішує дуже багато проблем, пов’язаних з підвищеною кислотністю і зміцнює здоров’я в цілому.

Корисно для горла

Якщо ви страждаєте від застуди, кашлю або астми, пийте воду з глиняного глечика. Вона не така холодна, як у холодильнику, але більш м’яка для горла.

ДжерелоПереглядів: 14