Чому спати у піжамі — небезпечно для здоров’я

Здоров`я

Сон у піжамі чи в будь-якому іншому легкому одязі може подарувати цілий букет проблем.

Коли людина засинає в піжамі, то бактерії, які накопичуються на тілі, ще більше розмножуються.

Учені дійшли висновку, що на процес розмноження бактерій впливає два основних фактори — тепло і вологість. І в даному випадку піжама — це одяг, що забезпечує людському тілу тепло і вологість.

До того ж, піжама заважає виспатися, адже вона відповідає за додаткове тепло для тіла, яке може здатися зайвим. Через відчуття спеки ви навряд чи отримаєте хороший, якісний сон, і на ранок є всі шанси не виглядати бадьорими і свіжими.

Тому, можна зробити висновок, що сон без піжами або в іншому більш легкому одязі — це гарантія вашого здоров’я і захисту від бактерій.

Відсутність повноцінного сну може нашкодити здоров’ю і стати причиною виникнення ряду захворювань: цукрового діабету, інсульту, депресій, а також може негативно позначитися на відносинах.

“Для хорошого якісного сну важливо не перегріватися, не переохолоджуватися і перебувати в так званому стані термонейтральності. При цьому температура навколишнього середовища повинна бути оптимальною, і організму потрібно мінімум витрат на регулювання власної температури”, — підкреслюють представники американської організації National Sleep Foundation.

До речі, слід зауважити важливу цікаву особливість: перед сном тіло людини охолоджується, і це нормальний процес, йому не потрібно заважати, він допомагає заснути швидше і глибше.

ДжерелоПереглядів: 312
banner