Чому за прикметах не можна фотографувати кішок

Культура

Причини, через які не варто фотографувати кішок.

Повір’я про те, що кішок не можна фотографувати, з’явилося давно. Проте майже ніхто не знає, звідки воно бере свій початок, і чому фотографування може бути небезпечна як для тварини, так і для її власника.

Містичні причини

Фотографуючи кішку, ми забираємо у неї частину енергетики, що може негативно позначитися на її здоров’ї. Крім того, за свідченнями езотериків, займатися створенням котячих образів небезпечно і для людини. Існує думка, що кішки мають зв’язок із потойбічним світом, і фотографуючи тварину, можна відкрити портали в інші виміри, що спричинить непередбачувані наслідки.

Походження прикмет про кішок

У Середньовіччі люди через неграмотність багато чого приписували кішкам, а також зображенням із ними. Народ бачив містику майже скрізь і всього боявся. Вважалося, що у цих тварин є магічна сила. Мовляв не дарма відьми використовували їх у своїх практиках. Люди вважали, що відьми переселяються в тіло кішок, щоб творити зло. Іноді котів навіть спалювали на вогнищі, коли палили відьом.

Думка ветеринарів

Багато вихованців не люблять підвищену увагу. Якщо тварина дуже чутлива, то фотографування може не тільки зіпсувати її настрій, але й погіршити самопочуття. Крім того, яскравий спалах псує кішці зір, викликаючи пошкодження очної сітківки.

ДжерелоПереглядів: 236
banner