#ЯлинкаВідМитрополита: прикарпатців закликають взяти участь у конкурсі та отримати приз

Події, Суспільство

На Прикарпатті проводять екологічну акцію «Збережи ялинку».


В останні роки особливо гострим стоїть питання вирубки наших лісів, а тому вже не вперше Бюро УГКЦ з питань екології ініціює проведення чудової акції «Збережи ялинку».

Кожен прикарпатець має змогу долучитися до екоакції та отримати подарунок від митрополита Володимира Війтишина, пише Фіртка з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.

“З кожним днем все ближче наближаємося до прекрасного періоду різдвяно-новорічних свят. Цей час по-особливому любить наш народ. Ми прикрашаємо свої домівки, готуємо свої серця до великої таємниці – зустрічі Новонародженого Божого Сина. Український народ має прегарні традиції такі як різдвяні шопки, коляда, гарні святі вечері та прикрашення своїх осель – усе це створює чудову святкову атмосферу, яка налаштовує нас до найважливішого – приходу нашого Господа”, – звертаються духівники.

Умови конкурсу прості:

– бути підписаними на сторінки Екологічне Бюро УГКЦ та Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ у мережі Facebook;

– поширити даний допис на свою особисту сторінку;

– написати в коментарях під даним дописом ваше привітання з Різдвом Христовим та відмітити того, кому воно адресоване (відмітити можна за допомогою символу @).

Переможець конкурсу отримає в подарунок  ялинку в горщику від Митрополита Володимира. Конкурс триває до 28 грудня. Переглядів: 214
banner