Ці 4 напої не варто давати своїм дітям

Здоров`я

Деякі напої лише шкодять дітям.

Малюки часто відмовляються від обіду, на який ви витратили як мінімум півдня. Дитині не настільки легко догодити, особливо у тому, що стосується їжі. Дуже часто зневірений батько дає своєму маленькому хитрунові будь-яку смачну “шкідливість”, яку той захоче, аби тільки обід відбувся. І все ж таки батькам варто бути обережними, оскільки навіть найбезпечніші, на перший погляд, напої можуть вкрай негативно впливати на здоров’я дітей.

Газована вода

Найулюбленіший, але разом з тим — один з найшкідливіших продуктів для шлунку малюка. Та ні, газовані напої, особливо солодкі, ніяк не втамовують спрагу, замість цього дитині ще більше хочеться пити, а про кількість цукру, яка потрапляє у юний організм, і говорити не доводиться. За умови постійного вживання солодкої газованої води незабаром починаються проблеми з органами: страждають нирки, виникають набряки, порушується обмін речовин. Крім того, навіть несолодкі напої завдають шкоди, адже газ вкрай негативно позначається на слизовій шлунку.

Готові соки

Не варто думати, що пакетовані соки будуть набагато кращі за ту ж саму газовану воду. Уся річ у тім, що у них лише трохи відрізняється кількість цукру. Так, у соку немає додаткового подразника у вигляді газу, однак йому на заміну приходять ароматизатори і не завжди якісні барвники. Найнеприємнішими наслідками любові до соків можуть стати ожиріння, діабет і карієс. Замініть готові соки на домашні.

Кава

Напій, без якого не може жити майже жоден дорослий, для дитини заборонений як мінімум до п’ятнадцяти років. Дитяча психіка тільки починає формуватися, а напій з високим вмістом кофеїну може порушити цей процес. У дитини може розладнатися сон, з’явитися дратівливість і часто можуть відбуватися неконтрольовані напади агресії. І знову ж таки, кава негативно впливає на шлунок: ніжний дитячий орган миттєво відреагує на подразник, у результаті з’явиться печія і хронічний біль. Будьте обережними.

Квас

Улюблений багатьма дорослими квас також не рекомендується до вживання маленькими дітьми. Хоч квас і є найбільш натуральним напоєм у нашому списку, однак продукти бродіння можуть викликати розвиток діареї. Крім іншого, не завжди квас зберігають за усіма правилами, норми зберігання часто не дотримуються, що призводить до розмноження бактерій, які потрапили у нього ззовні. Наскільки б сильно не хотілося поділитися напоєм з дитиною, замініть його на звичайну воду.

ДжерелоПереглядів: 297