Ці прости способи продовжать стійкість вашого манікюру

Територія успіху

Деякі способи дозволяють зберегти красу манікюру довше.

Експрес-манікюр за домашніх умов — гарна ідея, якщо не вдалося записатися до салону краси. Щоб ваші намагання не були марними й радували око якомога довше, ми розповімо вам про прості способи, які допоможуть продовжити стійкість манікюру.

Підготовка нігтів

Перед покриттям нігті необхідно висушити та знежирити. Для цього підійде будь-який засіб на спиртовій основі або рідина для зняття лаку без олій. Потім потрібно нанести базову основу. Вона заповнить усі наявні мікротріщинки, зробить поверхню нігтя рівною і поліпшить зчеплення: манікюр виглядатиме охайніше і протримається довше. Слід зауважити, що лак швидше за все відколюється на кінчиках, особливо якщо нігті розшаровуються. З цієї причини на коротких нігтях манікюр тримається довше, ніж на довгих.

Покриття

Не потрібно занадто інтенсивно струшувати флакон з лаком: у ньому утворюються мікропухирці повітря, через які покриття може лягти нерівно. Достатньо кілька разів перекотити флакон у долонях без різких рухів. Переконайтеся, що основа повністю висохла, і розпочинайте нанесення двох шарів кольорового покриття. Торець нігтя також необхідно фарбувати (на кисті повинна бути мінімальна кількість лаку), це захистить манікюр від відколів.

Закріплення

Після висихання другого шару лаку зафіксуйте манікюр топовим покриттям. Щоб шари лаку закріпилися швидше, можна використовувати засіб-сушку. Ще один простий спосіб прискорити цей процес — опустити нігті на кілька хвилин у миску з холодною водою (можна додати кілька кубиків льоду).

Як приховати відкол

Змочіть ватяну паличку у рідині для зняття лаку і спробуйте згладити краї на місці відколу. Дочекайтеся висихання нігтя і покрийте його тонким шаром лаку.

Як освіжити манікюр

Якщо лак успішно тримається кілька днів, але помітно потьмянів, нанесіть зверху топове покриття. Відрослу кутикулу можна прибрати за допомогою спеціального засобу для її видалення, а ось ножиці для кутикули використовувати не варто, оскільки вони можуть залишити подряпини на покритті.

ДжерелоПереглядів: 182
banner