фото з мережі інтернет

За статистикою найбільше людей, які повернулися до Франківська – з Польщі

Суспільство

В Івано-Франківську ведуть статистику людей, які повернулися із-за кордону.


Про це на засіданні з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій повідомила директорка Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

“За тиждень ми зафіксували 36 звернень жителів міста, які повернулися із 36 країн. Найбільше з Польщі – 16, Чехії – 10, Франції – 3, Німеччини – 3, Іспанії – 1, Бельгії – 1, Нідерландів – 1. У п’ятницю був один пацієнт, який повернувся із США”, – каже Ольга Савчук.

Географію прибулих відстежували також на п’яти блокпостах, які з другого квітня стояли на під’їздах до Івано-Франківська. На них оглянули 23 тисячі 439 машин, 42-м тисячам 80-ти пасажирам поміряли температуру.

“86 осіб приїхали з Польщі. Тобто люди переходять кордон пішки, а буси під’їжджають і забирають цих людей з кордону. Протягом останніх трьох днів ми фіксували їх. І одна особа, яка повернулася із Німеччини. Це також було на блокпості, яким чином він перейшов кордон, – не з’ясували”, – каже директорка Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

У таких людей поліцейські брали розписки зі зобов’язанням дотримуватися самоізоляції.Переглядів: 175
banner